AK OBJEDNÁVATE, BUDETE S DÔVEROU NAŠIM SLOVENSKÝM KOLEGOM DÔVEROVAŤ!

Satake Noushu Masamune Gyuto szakácskés 20 cm pakkafa markolattal
Satake Noushu Masamune Gyuto szakácskés 20 cm pakkafa markolattal
71,2
Novinky

Satake Noushu Masamune Gyuto szakácskés 20 cm pakkafa markolattal

Satake Noushu Masamune Gyuto szakácskés 20 cm pakkafa markolattal
Satake Noushu Masamune Gyuto szakácskés 20 cm pakkafa markolattal
Hívj minket a +36-30/955-5541 vagy a +36-1/400-8696 telefonszámaink egyikén nyitvatartási időben és szakértőink készséggel segítenek bármilyen kérdésben! Nyitvatartás:
  • Hétfő: 08:00-18:00-ig
  • Kedd-Csütörtök: 09:00-17:00-ig
  • Péntek: 08:00-14:00-ig

Penge anyaga - AUS-8A rozsdamentes acél
Markolat anyaga -  pakkafa
Keménység - 58-59 HRC
Teljes hossz - 33,5 cm
Penge hossz - 20 cm
Penge szélesség - 4,5 cm
Penge vastagság - kb. 2 mm
Vágó él kialakítása - kétoldalas szimmetrikus
Tömeg - 183 g

Gyártó: Satake Cutlery Mfg. Co., Ltd. Made in Japan.
Cikkszám: 808-316

Vásárold meg most szuper áron Satake Noushu Masamune Gyuto szakácskés 20 cm pakkafa markolattal termékünket és válogass több, mint 1.000 termékünk közül a kedvezőbb árakért! Azonnal, valós magyarországi készletről szállítunk, ráadásul mindössze 30.000 forinttól ingyenesen házhoz visszük az általad választott termékeket! Ha most leadod rendelésed, akár még a mai napon átadjuk a futárszolgálatnak és 1-2 munkanapon belül meg is kaphatod!

Posledný kus
71,2
Bonusové body: 1,4 €

Ingyen kiszállítjuk rendelésed, amennyiben 30.000 Ft felett vásárolsz és a bankkártyás vagy az előreutalásos fizetés mellett döntesz!

Hűségprogramunkban 2 forint visszajár minden elköltött 100 forint után!

Raktáron lévő termékeinket akár még ma átadjuk a futárszolgálatnak!

Csak prémium minőségű, ellenőrzött termékeket vásárolhatsz webáruházunkban!

Már 2008 óta választhatod a Chefs.hu prémium minőségű termékeit!

Satake Noushu Masamune Gyuto szakácskés 20 cm pakkafa markolattal leírása

Satake Noushu Masamune Gyuto szakácskés – 20 cm-es penge, pakkafa markolattal
Japán precizitás, ami új szintre emeli a főzést

A Satake Noushu Masamune Gyuto egy sokoldalú, professzionális séfkés, amely a japán kézműves hagyományok és a modern konyhai elvárások tökéletes ötvözete. A 20 cm-es penge ideális választás mindennapi feladatokra: zöldségek, gyümölcsök, húsok és halak pontos és tiszta vágásához. Hegyes kialakítása révén a kés nemcsak szeletelésre, hanem precíz filézésre és csontozásra is kiválóan alkalmas – legyen szó csirkemellről, kisebb halak filézéséről vagy akár marhahús leválasztásáról a csontról.

A penge AUS-8A rozsdamentes acélból készült, amely hosszan tartó éltartást, korrózióállóságot és könnyű élezhetőséget biztosít. Ez az acél kiváló választás azok számára, akik rendszeresen és intenzíven használják a kést, de nem szeretnének kompromisszumot kötni a minőség és a karbantarthatóság terén. A pengehez tökéletesen illeszkedő pakkafa markolat nemcsak esztétikus, hanem ergonomikus is: csúszásmentes, kényelmes fogást biztosít, és segít fenntartani a kés kiegyensúlyozott súlyelosztását a hosszabb munkafolyamatok során is.

A gyuto (牛刀) története a Meiji-korig (1868–1912) nyúlik vissza, amikor Japánban a nyugati konyha hatására megnőtt a marhahús-fogyasztás. Ekkor jelent meg az igény egy olyan kés iránt, amely jól boldogul a vöröshússal is. A gyuto a klasszikus nyugati séfkés mintájára készült, de a japán késekre jellemzően finomabb, vékonyabb pengével és élesebb heggyel. Bár a neve eredetileg "marhakést" jelentett, mára univerzális konyhai eszközzé vált, amely minden szakács egyik legfőbb eszköze lehet.

A Satake Noushu Masamune Gyuto a tradíció és a funkcionalitás tökéletes kombinációja – elengedhetetlen darab minden igényes otthoni vagy profi konyhában.

Údajov
EAN číslo
SA-808-316
Hodnotenia
Neexistuje žiadny názor
Doplnkové výrobky
Rólunk mondták vásárlóink

Nálunk, a Chefs.hu-nál a legfontosabb Te vagy már 2008 óta és nem titkolt célunk, hogy a legnagyobb elégedettséggel és kényelemmel viseld munkaruhád és használd munkaeszközeid. Amennyiben eleged van a silány minőségű termékekből, a legjobb helyen jársz, webáruházunkban és üzletünkben csakis ellenőrzött minőségű termékeket forgalmazunk!

Több, mint 1.000 termékünk közül garantáltan megtalálod a számodra ideális választást, akár precíz háziasszonyként tevékenykedsz, akár ez a hivatásod.

Ha már a munkaruhád, vagy kötényed kiválasztottad, ne felejtsd el a cipőket sem! Olyan megbízható minőségű szakács cipőket és papucsokat hoztunk neked, amelyben mi is szívesen végig dolgoznánk egy dupla műszakot!

A ruházat mellett, vagy talán annál is fontosabb a megfelelő munkaeszköz. Egy szakács elsőszámú munkaeszköze a kés, ne aggódj, nálunk abban sem lesz hiány! Olyan prémium gyártók termékeit találod meg nálunk, mint Wüsthof, Kasumi, Dick, vagy KAI, ráadásul első osztyálú késélezővel folyamatosan karbantarthatod késeidet, ha pedig szeretnél ügyelni rá, hogy minél tovább maradjanak élesek késeid, válassz bármelyik nálunk vásárolt késedhez késtartót vagy élvédőt.

Mindenből a legjobbat szeretnéd? Nálunk számos kiegészítő közül válogathatsz, függetlenül attól, hogy szakács kellékekre, cukrász kiegészítőkre, vagy felszolgáló eszközökre van szükséged.

Az igazán ínyencek akár katalógusainkból is rendelhetnek egyedi, személyre szabott és limitált termékeket is. Ha ez még nem lenne elég, minden webáruházunkban megtalálható terméket kipróbálhatsz személyesen bemutatótermünkben, Budapesten a Tomori köz 14 szám alatt. Gyere be, próbáld fel, vidd haza!