+36 1 400 8696       +36 30 955 5541        chefs@chefs.hu            Kapcsolatfelvétel

 +36 1 400 8696       +36 30 955 5541        chefs@chefs.hu            Kapcsolatfelvétel

Vyšívanie loga

VYŠÍVANIE LOGA

Akýkoľvek kvalitný obrázok typu JPG. Na základe obrázku dokážeme vytvoriť vyšívací program, vďaka ktorému je počet log vyšívaných do kabátov či tričiek nevyčerpateľný. Budeme radi, ak budete mať vektrový PDF, pretože v takomto prípade sa dá podľa obrázku vytvoriť ešte precíznejší program! Kontaktujte nás v prípade akejkoľvek výšivky! Je to určite drahšie ako sieťotlač, avšak ten rozdiel vidno aj na kvalite. Strojové vyšívanie V malej veľkosti je vyšívanie ekonomickým, viac elegantným a trvanlivým riešením. Strojové vyšívanie je počítačom riadený proces, ktorý prebieha tak, že špeciálny stroj vyberie na základe farby pixelu digitálneho obrázku niť rovnakej farby a vytvára stehy v súlade s umiestnením pixelov. Samozrejme nedá sa dosiahnuť takú kvalitu ako na fotografii. V závislosti od rozvoja stroja dokážeme vyšívať pomocou 4-6-12 farieb. Počas prípravy sa obrázok zjednoduší na toľko farieb, koľko je dostupných, následne sa vytvorí program, t.j. číslený rad pozostávajúci z pozície stehu a príslušnej farby. Jednorazový poplatok za vytvorenie programu sa začína od cca. 5000 Ft + DPH, ale pri väčšom množstve sa poplatok neplatí. (v závislosti od zložitosti vzoru a množstva) Len si predstavme, že ak priemerný obvod jedného stehu je 1,5 mm, tak na jednom centimetre štvorcovom sa nachádza 36 stehov. Vyšívanie nápisu s 10 cm šírkou a 5 cm výškou obsahuje 2178 stehov. Avšak ak tento nápis s rozmermi 10cm x 5cm pozostáva iba z jedného textu, tak obsahuje polovicu stehov.


Cena vyšívania sa vypočíta na základe počtu stehov..


Priemerná cena malej výšivky: 350 - 550 Ft, Priemerná cena veľkej výšivky: 1.450 Ft - 2.450 Ft + DPH Každá objednávka zahŕňa poplatok za prepravu a poplatok za výrobu a prípravu (za nastavenie), a preto je cena vyšívania min. 5.000 Ft + DPH. Na základe tejto podmienky sa dá vyšívať aj menší počet výrobkov. Vyžiadať ponuku môžete odoslaním loga na: chefs@chefs.hu

Doba vyhotovenia vyšívaného oblečenia môže byť 5-8 pracovných dní! To znamená, že ak si objednáte takýto kabát, tak NEOČAKÁVAJTE BALÍK NA DRUHÝ DEŇ!!!

Porovnanie
K obľúbeným
Odporúčam
Tlačí
OTÁZKY K VÝROBKU